Składniki5 ml zawiesiny doustnej zawiera 100 mg ibuprofenu i 125 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze w tym: sacharoza, makrogologlicerolu rycynooleinian, sodu benzoesan, glikol propylenowy (E 1520) i sód
StosowaniePodanie doustne.
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Wstrząsnąć przed użyciem.
PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Nie przechowywać w lodówce. Nie zamrażać.
PrzeciwwskazaniaLek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
ProducentAflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Zawartość opakowania100
OpisKidofen Duo Ibuprofenum + Paracetamolum (100 mg + 125 mg)/5 ml Zawiesina doustna 100 ml
Ten lek jest dostępny wyłącznie na receptę. Możesz go zarezerwować na naszej stronie internetowej i odebrać w naszym punkcie aptecznym Apte-Med na terenie Wiśniowej Góry. Możesz również zlecić odbiór swojej rezerwacji. Możliwość rezerwacji nie oznacza, że produkt jest dostępny w punkcie aptecznym. Punkt apteczny Apte-Med potwierdzi dostępność leku.
Dla bezpieczeństwa lek stosuj zgodnie z zaleceniem lekarza, przed użyciem zapoznaj się z ulotką, a w razie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.